Muhafazakar Aile Yapısına Uygun Oteller

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Çok kısa zamanda turizm sektöründe sağladığı başarıları, kısa sürede ulaştığı geniş müşteri portföyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bu gün ülke turizmine ve ekonomisine sağladığı katkının gururunu taşımaktadır.
MUHAFAZAKARHOTEL, WORLD TRAVEL TRİP TÜRSAB tarafından düzenlenen uluslararası A sınıfı 6784 sicil numaralı seyahat acentası lisansına ve uluslararası IATA biletleme sertifikasına sahip bir seyahat acentası ve etkinlik ajansıdır.


Misyonumuz
MUHAFAZAKARHOTEL, müşterilerine verdiği hizmetlerinde servis ve kalitesini; gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını takip ederek, hızlı adaptasyonlarla beklentilere uygun istikrarlı çözümler üreterek sunmaktadır. Ayrıca kurumlara yönelik çalışmalarında; ihtiyaç duyulan hizmeti, kurumsal yapınıza en uygun şekilde karşılanması amacıyla sürekli yatırımlarını sürdürmekte, teknolojik gereksinimlerini geliştirmektedir.

MUHAFAZAKARHOTEL, muhafazakar aileler için dizayn edilmiş, tamamen helal olan otel ve konaklamaları bir araya getirerek eşsiz tatil fırsatlarınını sizlere sunmaktadır. Alkolsüz, Helal sertifikasına sahip otel menüleriyle ailenizle sizlere rahat ve konforlu seyehatler geçirmenizi mümkün kılacaktır. Bayanlara özel kapalı ve korunaklı havuzları, tesisleri ile her türlü konforu sizler için sunmaktadır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği turizm alanında teknolojik yeniliklerle sürekli gelişmek, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler hazırlamak ve sunmak, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayarak, Türk ve Dünya turizmine faydalı olmak.

 

 

Hizmetlerimiz

 

Yurtiçi Otel ve Tatil RezervasyonlarıYurtdışı Otel ve Tur Paketleri
Tüm Havayolu Bilet Rezervasyonları
Kültür Turları
Mavi Yolculuk
Kişiye Özel Turlar

 

 

Hac ve Umre Hizmetleri
Gemi Seyahatleri (Cruise)
Rent a Car Rezervasyonları
Transfer Hizmetleri
Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri
Helikopter, Jet ve Yat kiralama Hizmetleri
Vize ve Sigorta
Kurumsal Hizmetler
Organizasyon Hizmetleri


www.muhafazakarhotel.com

 

 
Tatil Danışmanı Online
Bize Whatsapp'dan Yazın