Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Covid-19 Hakkında Bilgilendirme

Sizin İçin Buradayız

Corona Virüs (Covid-19) Küresel Salgını Hakkında Bilgilendirme

''Seyahat severler olarak zor günlerden geçiyoruz. Tatil programınızı ertelemeyi hatta tamamen iptal etmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bunun ne kadar zor olduğunu biliyoruz, çünkü Tatilsa'da hepimiz seyahati seviyoruz. Tıpkı sizin gibi biz de, tüm yıl hayali kurulan o tatile çıkabilmek veya özlemini duyduğumuz değerli insanları görebilmek, sevdiklerimizle bir an evvel bir araya gelebilmek için gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İşte bu yüzden sizin için buradayız. Önemli gelişmeleri sizlerle paylaşmak için ve bütün bunlar bittiğinde keşfetmeye, eğlenmeye kaldığımız yerden devam etmek için burada sizin yanınızdayız...
 

Mevcut Rezervasyonlara Sahip Misafirlerimiz İçin Bilgilendirme

Yaşadığımız olağanüstü yoğunluk nedeniyle siz değerli misafirlerimize geri bildirimde bulunmada gecikmeler söz konusu olabilir, bunun için sizlerden özür diliyor ve anlayışınızı rica ediyoruz. Bu süreci hep birlikte minimum etkilenerek atlatmak amacıyla bizlere bazı konularda destek olmanızı ve anlayışınızı bekliyoruz.

Seyahat planlarınızı değiştirmek veya rezervasyonu iptal etmek isterseniz, müşteri hizmetleri ekibimiz hizmetinizdedir.