Gemi Turları Hakkında Bilmeniz Gereken Herşeyi Sizinle Paylaşıyoruz!

 

Gemi turu yapmak isteyenler için dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar:

  1. Rotanızı belirleyin: Gemi turu yaparken nereye gideceğinize karar vermeniz gerekiyor. Bu konuda seyahat amacınıza ve bütçenize göre tercih yapabilirsiniz. AkdenizKarayiplerBaltık Denizi ve Norveç fjordları gibi popüler rota seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.
  2. Seyahat tarihlerinizi belirleyin: Gemi turları genellikle belirli bir tarih aralığında yapılır. Bu nedenle, seyahat tarihlerinizi belirleyip biletlerinizi önceden satın almanız tavsiye edilir.
  3. Gemi seçimi: Gemi seçiminde, seyahat amacınıza ve tercihlerinize göre karar vermeniz gerekiyor. Büyük yolcu gemileri, küçük yolcu gemileri, nehir gemileri, yatlar ve seyahat tekneleri gibi seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz.
  4. Kabin seçimi: Kabin seçiminde, gemide ne kadar zaman geçireceğinize ve bütçenize göre karar vermeniz gerekiyor. İç kabin, deniz manzaralı kabin, balkonlu kabin ve süit kabin gibi seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz.
  5. Yolculuk sırasında alışveriş: Gemi turlarında, geminin sunduğu birçok aktivite ve alışveriş seçeneği bulunuyor. Yolculuk sırasında, gemideki mağazalardan hediyelik eşya, kıyafet ve diğer ürünleri satın alabilirsiniz.
  6. Gemi turları sırasında yemek: Gemi turlarında, her öğün için birçok yemek seçeneği sunulur. Gemi restoranlarında yemek yiyebileceğiniz gibi, ekstra ücret karşılığında özel restoranlarda da yemek yiyebilirsiniz.
  7. Gemi turları sırasında aktiviteler: Gemi turları boyunca birçok aktivite seçeneği sunulur. Güzergahınızda yer alan şehirlerde tur düzenleyebilir, havuzda yüzüp güneşlenebilir, sinema, tiyatro ve konser etkinliklerini izleyebilirsiniz.

Gezilecek yerler: Gemi turları sırasında gezilecek yerlerin listesi genellikle önceden belirlenir. Bu rotalarda yer alan turistik yerler ve doğal güzellikleri gezerek unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

MSCCostaSelectum CruisesCelestyal Cruise
 

En popüler Gemi firmalarını sizler için paylaştık. Yeni bir deneyim yaşamak mı istiyorsunuz o zaman doğru adrestesiniz,
Tatilsa ile bütün Gemi Turlarını internet sayfamızdan görebilirsiniz. Erken rezervasyon seçeneklerini kaçırmayın.