TatilSa Neler Yapıyor?

TatilsaTürkiye'nin ilk turizm ağı olmakla beraber. Dünya seyahat şirketleri ile aynı yapıyı kullanmaktadır. Ayrıca tatil pazarlama yönünü de üstlenmektedir. 
Tatilsa, bilindik anlamda bir turizm acentesi olmaktan öte, ülkemizin en yenilikçi tatil ve e-ticaret girişimlerinden biridir. Bir "seyahat marketi" olarak tanımlanabilecek olan Tatilsa, çeşitli acentelerin sunduğu paket tatilyurt içi seyahatyurt dışı seyahatgemi turuuçak biletiaraç kiralama ve otel rezervasyon fırsatlarını bünyesinde toplayarak, tüketiciye pek çok seyahat seçeneğine ve farklı kategorileri de aynı anda ulaşma olanağı sunmaktadır.
Tatilsa yapısının kullanıcıya sağladığı tatil avantajların başlıcası, seçenek fazlalığıdır. Ayrıca bu seçenekleri rahatça karşılaştırma olanağı sunar, pek çok farklı ödeme biçimi ve ödeme kolaylıkları sağlar. Bu şekilde müşteri memnuniyetinin artırılması ve tatile çıkmanın hazırlık aşamalarının kolaylaştırılması hedeflenmektedir.

Yapılanmasına deniz seyahatlerini eklemeye başlayan Tatilsa, yakın zamanda uçak bilet rezervasyonlarını ve araç kiralama hizmetlerini de kapsayarak tatilcilere erken rezervasyonun ve e-ticaret ortamının tüm getirilerini sunacak, kapsamlı bir tatil planlama aracı haline gelecektir.