Obam Thermal Resort Otel & Spa

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Obam Thermal Resort Otel & Spa Hakkında

Sındırgı Obam Termal Resort & Spa,dört mevsim doğası ve kusursuz hizmetiyle sizlerin beğenisini kazanmaya hazırdır. Özel olarak düşünülmüş mimarisi doğayla adeta bir bütün halindedir. Hem kafa dinleyip dinleneceğiniz hem de sosyalleşebileceğiniz bir tesistir. Tesis çam ormanları ile çevrili yeşilin her tonunun içinde barındırdığı doğal güzellikleri,eşsiz travertenleri, Simav çayı üzerindeki muhteşem göl manzarası ile tatili ve sağlığı bir arada sunan termal bir tesistir.
Konaklama Bilgileri

Tüm odalarda tv, klima ve ücretsiz wi-fi erişimi bulunmaktadır. Odalarda ayrıca termal sulardan yararlanacağınız bir banyo mevcuttur.

  • Telefon
  • LCD Tv
  • Saç Kurutma Makinası
  • Televizyon
  • Odada kasa
  • Klima

Spa Merkezi

Konaklamanız boyunca Obam Resort SPA''nın termal havuzlarından, saunasından, buhar banyosundan, terapi havuzlarından keyfinizce faydalanabilirsiniz.Kaynak suları florür içeren sodyumlu bikarbonatlı termal sular sınıfındadır. Su kendi halinde akışkan olup, saniyede 172 litre çıkmaktadır. Başta hareket sisteminin ağrılı normal hastalıkları olmak üzere, kadın hastalıklarında ve ağrılı rahatsızlıklarda müsekkin olarak kullanılır. Romatizmal rahatsızlıklar, nevralji, nevrite, siyatik, böbrek taş ve kumu gibi rahatsızlıklarda iyi gelmektedir. Ayrıca Diş ve Diş eti hastalıkları, Bel ve Boyun fıtıkları, Kemik erimesi ve Kireçlenmeler gibi hastalıklarda tedavi sürecinde olumlu etkiler göstermektedir. Termal suların sıcaklığı 46-98ºC arasındadır.

Toplantı Salonları

4 adet toplantı salonunun yer aldığı Sındırgı Obam Otelde düzenleyeceğiniz organizasyonlar kalite standartlarında gerçekleştirilerek, gerekli tüm iç ekipmanların temin edildiği bir düzenle hizmete olanak sağlar. Toplantı salonlarında teknik ekipmanlarında yardımı ile her türlü konferans, seminer, eğitim ve tanıtım toplantıları gerçekleştirilmektedir.Toplantı salonları; 300, 100, 75 ve 50 m2 lik alanlardadır.

Fiyatlar

Yorumlar


Obam Thermal Resort Otel & Spa Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz

Tatil Danışmanı Online
Bize Whatsapp'dan Yazın