Isparta Lavanta Bahçeleri & Salda Gölü & Sagalassos Turu - 2 Gece 3 Gün

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı

1. Gün: Hareket / Gece Yolculuğu
 • 22.00 Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü
 • 22.30 Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü
 • 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü 
 • 23.30 Kartal Köprüsü Altı (E 5 Ankara İstikameti) 
 • 00.00 Çayırova Mc Donald ‘s Önünden
 • 00.45 İzmit Halkevi Durakları (Asya Otel Karşısı) katılan misafirlerimiz ile birlikte gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün: Kuyucak Köyü – Lavanta Bahçeleri – Eğirdir – Hızırbey Cami – Dündarbey Medresesi – Eğirdir Kalesi – Isparta

Sabah saatlerinde yol güzergâhında alacağımız ekstra kahvaltı ardından, Isparta`nın Lavanta üretimi ile meşhur Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyüne gidiyoruz. İlk olarak Lavanta bahçelerine gidiyoruz. Dilediğimiz kadar kalıp fotoğraf çekineceğimiz mükemmel renk ve manzara. Burada oluşturulan reyonlarda köylülerin kendi ürettikleri lavanta ürünleri (yağ, su, sabun, çay vb.), lavanta balı ve diğer köy ürünlerinden alma imkânımız olacaktır. Kerpiç, taş ve ahşap yapılardan oluşan geleneksel Kuyucak evleri arasında yapacağımız gezimiz ardından, Eğirdir`e hareket ediyoruz. Eğirdir içerisinde bulunan, Kemer üzerine inşa edilmiş ve minaresi ile ön plana çıkan, Hızırbey (Ulu Cami), Dündarbey Medresesi ve Eğirdir Kalesini gezerek çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında, önceden iki farklı ada olmasına rağmen günümüzde anakaraya bağlanmış olan, Yeşilada ve Can Adaları üzerinde otobüsümüz ile tur attıktan sonra, göl kenarında çay ve yemek molası veriyoruz. Yemek sonrasında, Akpınar Köyüne çıkarak Eğirdir Gölünün eşsiz manzarasının fotoğraflamasını yapıyoruz. Gezilerimiz sonrasında, Isparta`da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Yol üstü tesislerde veya Kuyucak köyünde ekstra olarak alınacaktır.  

Öğle Yemeği: Eğirdir’de rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Isparta 3* veya 4* Otel

Rota: İstanbul – Kuyucak – Eğirdir – Isparta / 660 km


3. Gün: Sagalassos Antik Kenti -Salda Gölü

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Isparta şehir merkezinde yer alan Mimar Sinan Camii, Prof. Dr. Turan Yazgan Etnografya Halı ve Kilim Müzesi, Gökçay veya Üzüm Pazarı gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından, Ağlasun dağının güney eteklerinde, 1400 - 1700 m yükseklikteki meyilli bir arazi üzerine kurulan, Antik Yunan`da Pisidya`nın başkenti olan Sagalassos Antik Kenti`ne geçiyoruz. Çeşmelerinin görkemi, dünyanın en yüksek rakımlı, 9000 kişilik tiyatrosu ve kendine has kaya mezarları ile bilinen Sagalassos Antik Kenti gezimiz sonrasında, Türkiye`nin Maldivler`i diye bilinen, ülkemizin en derin, dünyanın en berrak göllerinden olan Salda Gölü'ne gidiyoruz.  Göl kenarında kısa bir gezinti sonrası gölde yüzmek için 1,5 saat serbest zaman veriyoruz.  Ardından, İstanbul’a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Akşam geç saatlerde siz değerli konuklarımızı, bir sonraki gezilerde buluşmak dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Ağlasun’da rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Yol üstü tesislerinde, ekstra olarak alınacaktır.

Rota: Isparta -Ağlasun – Salda Gölü – Afyon – İzmit – İstanbul / 800 km


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Profesyonel Kokartlı Rehber İle Çevre Gezileri         
 • Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı  
 • Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği 
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri
 • Tüm Özel Harcamalar 
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 17, 24 Temmuz • 07, 14 Ağustos

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  17.07.2020499.00 TL690.00 TL 490.00 TL2 - 6 Yaş 390.00 TL
  7 - 12 Yaş 460.00 TL
  Taksitler »
  24.07.2020499.00 TL690.00 TL 490.00 TL2 - 6 Yaş 390.00 TL
  7 - 12 Yaş 460.00 TL
  Taksitler »
  07.08.2020499.00 TL690.00 TL 490.00 TL2 - 6 Yaş 390.00 TL
  7 - 12 Yaş 460.00 TL
  Taksitler »
  14.08.2020499.00 TL690.00 TL 490.00 TL2 - 6 Yaş 390.00 TL
  7 - 12 Yaş 460.00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Isparta Lavanta Bahçeleri & Salda Gölü & Sagalassos Turu - 2 Gece 3 Gün Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Gezi süresi 2 gece 3 gündür. Turumuz 1 gece otel konaklamalıdır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0–6 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir. 2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar İade edilemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni birer veya ikişer sıra kaydırılarak rotasyon uygulaması gerçekleştirilir. Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda acentanın bir sorumluluğu yoktur. Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır. Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, acentanın sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan acentanın sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında Turu 72 saat önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ’da saklıdır. Turun iptali durumunda  iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri